З 17 по 19 квітня  2019 року завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Василь Кахнич та старший судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Ігор Петришин взяли активну участь у семінар-нараді фахівців Експертної служби МВС «Актуальні питання портретної та фототехнічної експертизи, шляхи їх вирішення», яка відбулася у м. Суми.


На семінарі окрім розгляду проблемних та актуальних питань портретної та фототехнічної експертизи, шляхів їх вирішення, відбувся обмін досвідом фахівців зазначеного напрямку досліджень. А також розглянули актуальні питання досліджень відеозаписів і фотознімків, обговорили способи покращення якості кадрів відеозображення та цифрових фотознімків. Багато уваги було приділено сучасному стану методичного забезпечення та нормативно-правового регулювання у галузі фототехнічної та портретної експертизи.


Завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Василь Кахнич поділився із присутніми семінар-наради презентацією: «EXIF-файли та їх значення в судовій фототехнічній експертизі». Старший судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Ігор Петришин виступив із темою: «Проблемні питання, які виникають під час виконання портретної експертизи».

Наприкінці заходу відбулося підбиття підсумків та визначено заходи з оптимізації процесу виконання портретної та фототехнічної експертизи.