26 січня 2019 року в Тернополі в офісі Коаліція ГО «Тернопільський центр реформ» відбувся семінар-тренінг «Взаємодія громад з поліцією у Тернополі: теорія та шляхи побудови», який був зорганізований в рамках реалізації Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється в Україні. На тренінг були запрошені представники ОСББ міста Тернопіль, інспектори із зв'язків з громадськістю, дільничні офіцери, патрульні поліції, журналісти. Ведучими виступили Володимир Шевченко - голова правління громадської організації «Тернопільська правозахисна група», Ірина Білик - експерт Центру громадського моніторингу та аналітики, а також голова правління Асоціації «ОСББ Вінниччини» Ельвіра Мріясова. Участь у даному тренінгу взяв і старший експерт Тернопільського НДЕКЦ МВС України Ігор Петришин.
Даний тренінг являється першим заходом, який відбувся заради налагодження тіснішої співпраці і взаємодії правоохоронців з мешканцями Тернополя в рамках реалізації пункту Дорожньої карти реформ Тернополя «Створення офісу безпеки».
Учасники тренінгу познайомилися з концепцією взаємодії поліції та населення на засадах партнерства «community policing», обговорювали реальні приклади такої комунікації та її переваги, виконували практичні завдання та отримали дієві поради для співвласників будинків. А також дискутували із поліцейськими про їхні права, обов'язки і способи реагування.