З нагоди відзначення 13-ї  річниці з Дня створення  Експертної служби МВС України  на базі НДЕКЦ при УМВС України в області 18-19 червня п.р.  проведено  відкритий турнір із настільного тенісу, участь у якому взяли найкращі спортсмени управління з настільного тенісу, 16 учасників змагань представили 7 галузевих служб УМВС. Змагання відбулися у два дні. Перший день – рейтингові ігри у групах, другий день – чвертьфінали, полуфінали та фінал. 

«Маємо сподівання, що такий турнір стане традиційним та щорічно буде проводитись напередодні відзначення Дня експертної служби України» –зазначив  на відкритті турніру начальник Центру полковник міліції Пілюков Ю.О.

У запеклій та принциповій боротьбі перемогу здобув старший слідчий в ОВС слідчого управління УМВС України в області підполковник міліції  Дзюрбель Андрій Дарійович, друге місце зайняв помічник начальника з медичного забезпечення УМВС в області  полковник міліції Василишин Михайло Володимирович,  третє місце -  експерт сектору автотехнічних досліджень НДЕКЦ  капітан міліції Стецюк Володимир Михайлович.

Оргкомітет змагань вітає переможців турніру та бажає нових спортивних звершень.