13 вересня  2018 року на базі Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбулись навчання на тему: «Взаємодія слідчих підрозділів ГУНП в Тернопільській області з судовими експертами Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України ».

З вступним словом виступили директор Тернопільського НДЕКЦ МВС України Шрамко Олександр Михайлович та заступник начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Пиняга Ірина Миколаївна.

Продовжили даний захід з лекційними темами судові експерти Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Завідувач сектору досліджень зброї Богайчук Володимир Ігорович виступив  на тему «Проблемні питання при винесені клопотання на ухвали про призначення експертизи зброї,  а також  вилучення зброї при огляді місця події». Далі виступила завідувач сектору технічних досліджень документів та почерку Григорович Тетяна Володимирівна з темою доповіді «Проблемні питання при призначені експертиз технічних досліджень документів та почеркознавчих експертиз». Наступним виступив завідувач сектору дактилоскопічних видів досліджень та обліків Ратнюк Віктор Вікторович з темою доповіді «Проблемні питання при призначені дактилоскопічних експертиз». Старший судовий експерт сектору трасологічних видів досліджень та обліків Бойко Галина Василівна розповіла про проблемні питання, які виникають під час виконання трасологічних експертиз. Завідувач відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Коробчук Василь Миронович виступив з темою доповіді «Особливості призначення судової експертизи матеріалів, речовин та виробів». Старший судовий експерт відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Дзюра Ольга Володимирівна виступила на тему «Експертиза об’єктів інтелектуальної власності. Основні питання, що виникають при призначені експертизи знаків для товарів і послуг». І на завершення виступив начальник відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Судомир Тарас Дмитрович з темою «Актуальні питання та шляхи їх вирішення під час призначення вибухотехнічних експертиз».

Наприкінці зустрічі керівництво слідчого управління  ГУНП в Тернопільській області висловило слова вдячності за проведенні занять та співпрацю між Тернопільським  НДЕКЦ та ГУНП в Тернопільській  області.