Під час купівлі-продажу транспортних засобів завжди є вірогідність натрапити на шахраїв та аферистів, які можуть продати автомобіль з кримінальним минулим або незаконно ввезений на територію України. Результатом такої покупки є ризик позбутися коштів та придбаного транспортного засобу.

Найефективнішим методом виявлення таких підробок під час купівлі автомобіля є експертне дослідження, яке проводять працівники Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, що співпрацює з сервісними центрами МВС в області.

Протягом січня-лютого 2019 року експертами Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України виявлено два автомобілі із зміненими номерами кузова та два автомобілі із зміненими номерами двигунів. Також було виявлено чотири автомобілі з підробленими свідоцтвами про реєстрацію транспортних засобів.

Щоб отримати гарантію, що придбане авто не викрадене, без кримінального минулого рекомендуємо користуватися послугами сервісних центрів МВС та експертної служби.