Мета навчань, які відбулися на полігоні поблизу села Смиківці Тернопільського району, навчити особовий склад правильно діяти в екстремальних ситуаціях, перевірити стан готовності та злагодженість дій зведеного загону УМВС та внутрішніх військ. Саме від цього в реальній ситуації залежатиме надійне забезпечення правоохоронцями громадського порядку в області, а також в інших регіонах держави, де виникне така необхідність.

         Потреба в таких навчаннях є, адже міліцейські підрозділи поповнило чимало молодих працівників. Відтак головне завдання - навчити їх правильно діяти у складних ситуаціях.

          Працівники експертного підрозділу увійшли як у склад зведеного загону, так і в групи документування та розгороджування. У навчаннях задіяно криміналістичну лабораторію, наявну фото, відеотехніку, інші криміналістичні засоби.

На тактичних навчаннях перевіряли не лише особовий склад, а й матеріально-технічне забезпечення. Керівники правоохоронного відомства оглянули транспорт, зброю, засоби індивідуального захисту, медичне устаткування та інше.

Попередні недоліки, які були виявлені під час тренувань, вдалося усунути, особовий склад врахував усі зауваження. Загалом із поставленим завданням впоралися на «відмінно», – так оцінив роботу підлеглих Віктор Сак.