Експерти готові до виконання службових завдань.


5 червня п.р. у ході планового технічного огляду весь службовий транспорт підрозділу  НДЕКЦ було оглянуто начальником УМВС України в Тернопільській області генерал-майором міліції Саком  В.М. Здійснювалася перевірка технічного стану автомобілів,  адже під час експлуатації на розбитих дорогах багато механізмів потребували ремонту та заміни. Також зверталася увага на його комплектацію аптечками встановленого взірця, вогнегасниками, а також іншим спеціальним обладнанням, необхідним для роботи під час огляду місця скоєння того чи іншого злочину. Тільки  справний автотранспорт забезпечує оперативне прибуття експерта на місце події та  сприяє розкриттю злочинів по «гарячих слідах».

Під час технічного огляду начальник управління Сак В.М. зауважив, що «працівник міліції під час керування автомобілем зобов’язаний суворо дотримуватися Правил дорожнього руху, бути прикладом для водіїв, а службовий транспорт повинен бути у справному і чистому стані. Це завжди справляє позитивне враження на учасників дорожнього руху і служить для них зразком».  

Керівництвом управління  при огляді транспорту НДЕКЦ щодо його готовності до виконання службових завдань дано  позитивну оцінку.