Відповідно до Указу Президента України від 06.08.1998 р. №855/98 “Про День довкілля”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. № 777 з ініціативи керівництва УМВС України в Тернопільській області колектив НДЕКЦ взяв участь у проведенні заходів з прибирання та озеленення території Центру.

Порядок у країні починається із порядку в домі, на подвір’ї, на вулиці, на робочому місці. Приємно милуватися клумбами, де рясно квітують троянди й чорнобривці, чистими алейками, тротуарами, на яких не побачиш ні папірця, ні недопалка.

Напередодні Великодніх свят співробітники НДЕКЦ при УМВС України в Тернопільській області організували весняну толоку. У День довкілля зайнялися озелененням і благоустроєм адміністративного будинку та прилеглої території.

Свою працю заздалегідь ретельно спланували, визначивши обсяг робіт для кожного підрозділу. Під час толоки впорядковано та прибрано територію підрозділу, пофарбовано лавки, проведено обрізку та побілку дерев, впорядковано газони, висаджено квіти.

Завдяки спільній дружній роботі колективу Центру приміщення та територія оновилися після довгої зими та набули привітного весняного вигляду на радість колективу та відвідувачам.