Свято борщу "Борщ-їв" в рамках сьомого фестивалю "У Борщівському краї цвітуть вишиванки" пройшов 7-8 вересня 2013року на центральній площі містечка Борщів, яке  на ці дні стало столицею українського куховарства. Місцеві господині змагаються у приготуванні національної страви, яка в давнину дало назву цьому невеликому містечку.

У рамках фестивалю "Борщ-їв 2013" 7-8 вересня кожен населений пункт Борщівського району представив свій борщ, який за самобутнім рецептами готували місцеві господині. Всього на пробу  приготовано близько 50-ти видів борщу. Далі – концерт, розваги для дітей. Покуштувати Борщівський борщ приїхали  навіть з-за кордону. У святкових заходах  брали участь колективи із Польщі, Литви, Сербії.  За дні святкувань фестиваль відвідало близько 8 тисяч чоловік.

Працівники УМВС України в Тернопільській області забезпечували охорону громадського порядку під час святкувань. До зведеного загону УМВС було включено експертів НДЕКЦ при УМВС в області. У дні фестивалю були задіяні три групи документування та одна вибухотехнічна група Центру.  Завдання, покладені на підрозділ, виконано у повному обсязі. Вжитими правоохоронцями області заходами порушень громадського порядку не допущено.